15:21
Реєстрація на пробне ЗНО-2021 розпочнеться 5 січня

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021 розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Кожен охочий зможе зареєструватися для участі в пробному ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Вартість проведення пробного ЗНО різнитиметься за регіонами й коливатиметься в межах від 195 грн до 255 грн.

Вартість стала дещо вищою, порівняно з попереднім роком, що зумовлено зменшенням очікуваної кількості тестувань та підвищенням оплати праці працівників.

Так, через складну ситуацію з поширенням COVID-19 у 2021 р. кожний учасник/кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО, а отже, кількість тестувань значно зменшиться, унаслідок чого одиниця послуги стане суттєво дорожчою.

Український і регіональні центри оцінювання якості освіти розуміють негативні наслідки підвищення вартості пробного ЗНО для здобувачів освіти. З огляду на це УЦОЯО намагається компенсувати ці наслідки додатковими можливостями для учасників. Уже ухвалено рішення про те, що кожний учасник/кожна учасниця пробного ЗНО зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальний сервіс для визначення результатів.

Крім того, УЦОЯО та ГС «Освіторія» підготують офіційні відеокоментарі до завдань пробного ЗНО-2021 – експерти докладно проаналізують кожне завдання й порадять, як отримати найвищий бал на ЗНО.

Переглядів: 45 | Додав: aralina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar