16:37
Робоча зустріч депутата ВРУ Козиря Б.Ю. із колективом нашої школи

13 вересня нашу гостинну школу відвідали почесні гості: депутат Верховної Ради України Козир Б.Ю., депутат Миколаївської міської ради  Карцев С.М., голова Заводської державної адміністрації Дмитрук В.М., начальник управління освіти  Личко Г.В. Під час зустрічі було обговорено шляхи розвитку закладу освіти в рамках Нової української школи, директор Архіпова А.Є. акцентувала увагу на нововведеннях та цікавих проектах, які заплановані на навчальний рік та провела екскурсію оновленою за літо школою.

Гості завітали до першокласників, які навчаються за проектом  «Інтелект України», наймолодші учні висловили вдячність Козирю Б.Ю. за подарунки, які отримали в День знань і подарували свої малюнки. Відвідуючи нові кабінети інформатики та англійської мови, Борис Юрійович у зверненні до учнів зауважив про важливість іноземної мови та IT-навичок в сучасному світі.

Під час зустрічі з батьківським активом школи та педагогічним колективом, директор Архіпова А.Є. доповіла гостям про модернізацію освітнього процесу, зазначила про важливість підтримки з боку депутатів та підкреслила важливість участі в міському конкурсі «Громадський бюджет». Дорошенко А.П., представляючи батьківську громаду школи, подякувала депутатам, голові РДА та начальнику управління освіти за співпрацю і допомогу в створенні сучасних умов для навчання дітей.

Переглядів: 763 | Додав: aralina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar