17:16
Шкільні лабораторії працюють

Інновацією в методичній структурі Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 31 в 2020–2021 н.р. стала реорганізація методичних об’єднань у предметні лабораторії, а також створення творчих лабораторій. Така структура забезпечує умови для творчої діяльності вчителів, підвищення якості освіти, педагогічної майстерності, самореалізації й особистісного розвитку вчителів та здобувачів освіти. 

Кожна лабораторія працює відповідно до положення, затвердженого головою методичної ради, та плану, розробленого на навчальний рік. 

Наприкінці грудня 2020 року відбулися засідання предметних і творчих лабораторій, на яких підбили підсумки за І півріччя навчального року. За досить короткий проміжок лабораторії завтердили положення про діяльність, створили план роботи на рік; провели презентації програм діяльності; долучилися до низки майстер-класів і мінітренінгів як на рівні школи, так і на рівні міста; розробили проєкти з упровадження шкільної валюти, інтеграції наук, а також взяли участь в організації і проведенні тематичної педагогічної ради.  Педагоги обговорили перспективи діяльності в ІІ півріччі 2020–2021 н.р. та внесли корективи в план своєї діяльності.

Усі учасники й учасниці завжди в активному пошуку креативних ідей та ефективних інструментів для реалізації їх, з-поміж яких оперативні meet-наради, використання сервісів G Suite for Education, хмарної програми управління малими проєктами Trello тощо. Тож учителі готові до міжлабораторної співпраці, а також зі здобувачами освіти та з громадськістю в офлайн- та онлайн-форматах. А в ІІ півріччі продовжать втілювати актуальні освітні тренди, для того, щоб навчання приносила не лише користь, а й задоволення.

Переглядів: 50 | Додав: svetdaria2016 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar