06:52
Шкільний табір

З 29 травня у ЗОШ 31 розпочав свою роботу шкільний табір з денним перебуванням учнів. Із першого дня в таборі розпочалося цікаве  і насичене позитивними емоціями життя. На ранковій лінійці оголошується план заходів на день, лунає гімн України, дітлахи роблять ранкову зарядку.

Для повноцінного відпочинку і оздоровлення малечі щодня проводяться різноманітні заходи, серед яких: спортивні змагання, заняття з пропаганди здорового способу життя та профілактики негативних проявів у дитячому середовищі, проведення вікторин, конкурсів, рухливих ігор на подвір’ї, перегляд кінофільмів та мультфільмів.  

Цього року діти подорожують різними маршрутами та відшуковують нові, ще невідомі їм куточки рідного Миколаєва. За дні табірної зміни вихованці стали бажаними гостями Палацу творчості учнів,  бібліотеки імені В. Кропивницького, Станції юних техніків, бібліотеки імені Ш. Кобера і В. Хоменка, кінотеатру “Батьківщина”. Виховний процес у таборі здійснюється відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів і здібностей дітей.

 

Переглядів: 459 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar