18:52
"Школа успіху - 2019"

24 травня на подвір'ї Миколаївської ЗОШ №31 відбулося незабутнє свято, присвячене завершенню 2018-2019 навчального року. Цьогоріч захід проходив у форматі творчого звіту під гаслом "Школа успіху - 2019". Знаменний цей рік став стартом "Нової Української школи" і класний керівник Харіоновська Ірина Іванівна, як досвідчений педагог прийняла цей виклик і радо зустріла 1-А клас. Вперше в 31 школі запрацював клас за науково-педагогічним проектом "Інтелект України", до втілення якого сумлінно взялась класний керівник 1-Б класу Блошенко Людмила Вікторівна.

Незабутнім став під час свята яскравий калейдоскоп шкільних подій:

- Команда нашої школи «Еколайф» зайняла 2 місце у районному конкурсі екологічних агітбригад, та отримала грамоту лауреата міського конкурсу «School recycling»;

- Команда «Сокіл» виборола 1 місце у міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Джура”;

- Учні школи отримали 3 місце у міському історико-патріотичному проекті «Шляхами подвигу і слави»;

- Вчитель хімії та біології Тріманова Валентина Юріївна здобула гран-прі у міському конкурсі «Нове ім'я»;

- Класний керівник 7 класу Мартинова Вікторія Сергіївна стала переможцем міського конкурсу «Класний керівник - 2019»;

- Колектив нашої школи був відзначений дипломом та золотою медаллю у Х Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2019» в номінації «Stem-навчання як освітній ресурс 21 століття».

Цей навчальний рік для колективу школи ознаменувався багатьма цікавими й корисними справами:
- У 2018-2019 н.р. наша школа увійшла в п’ятірку шкіл Миколаївської області, та долучилася до Всеукраїнського експерименту «Нова Українська школа. У поступі до цінностей».
- Здобули перемогу в міському конкурсі «Громадський бюджет-2019». Реалізували два проекти Лінгафонний кабінет "Англійська мова для всіх" та "Інтерактивний лазерний тир "Сокіл";
- Взяли участь у Всеукраїнському проекті «Посилка успіху» від Всеукраїнського фонду Klitschko Foundation!
- Стали учасниками Міжнародного учнівського форуму «Дружба без кордонів через лідерський рух»
- За підтримки народного депутата України Бориса Козира провели конкурс-квест знавців англійської мови «English adventures»
- Долучилися до міжнародної програми «Демократична школа», яку реалізовує Європейський Центр ім. Вергеланда за підтримки закордонних справ Норвегії та у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

До присутніх з промовою звернулась директорка школи Архіпова Аліна Євгеніївна, яка подякувала всім присутнім за щодену роботу по створенню нової школи в якій комфортно, інноваційно і дружньо. Випускникам  побажала щасливої долі і легкої вдачі в дорослому житті та висловила сподівання на зустріч із випускниками 4 і 9 класів у наступному навчальному році. Всім гостям, учням, батькам і колективу школи побажала активного і змістовного відпочинку, яскравих вражень під час літніх канікул.
Випускники проявили ініціативу і вирішили створити "Алею випускників", висадивши ялівець. Таким чином в нашій школі зародилась ще одна чудова традиція!

вихід випускників

танцювальний сюрприз від випускників

 

Переглядів: 412 | Додав: aralina | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar