21:32
STEM-освіта Миколаївщини 2019

4 квітня на базі Центральної бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького м.Миколаєва проходив фестиваль "STEM-освіта Миколаївщини 2019" на якому активними учасниками стали учні і вчителі Миколаївської загальноосвітньої школи № 31. 

Під час фестивалю проводилися майстер-класи з фізичних та хімічних дослідів, експонувалася виставка технічних проектів,  презентувалися навчальні заклади, що спеціалізуються на STEM-освіті.

Команду нашої школи готували: Шепелєва О. В. (вчитель фізики та астрономії), Шепелєв М. О. (вчитель інформатики), Тріманова В. Ю. (вчитель біології та хімії). Представники МЗОШ 31 демонстрували робототехніку, модель ока і експерименти з практичної електроніки.

Кібзун Денис і Овчаренко Валерія - талановиті гуртківці зачаровували всіх дивовижним роботом, який вміє виконувати команди і пересуватися на задані відстані.

Жук Жасмін і Осадча Анастасія працювали над презентацією моделі ока, висвітлюючи цікаві питання з біології.

Шепелєв Дмитро і Петрук Єлизавета ділилися досвідом роботи із набором "Практична електроніка".

Також наша команда взяла участь у заході "Наука на сцені", що стало дуже захопливо для учнів 4 класу, адже малеча побачила цікаві хімічні досліди.

Отже, наша школа є справжнім осередком розвитку STEAM-освіти, адже нам є що показати і чим здивувати у системі впровадження новітніх технологій в освітній процес.

Переглядів: 305 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0