14:33
"Сучасні заклади освіти - 2020"

4-6 серпня у Київському Палаці Спорту проходила  ХІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2020». Організатор виставки Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

У межах виставки було організовано конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

Колектив Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №31 презентував свій досвід в номінації "Підвищення професійної компетентності педагогічних працівників в контексті STEM-освіти" на тему "Моделюємо майбутнє новітніми ресурсами сучасного педагога", і отримала найвищу нагороду - золоту медаль! 

Щиро вітаємо вчителів-новаторів, які щодня підвищують свою майстерність аби творити майбутнє вже сьогодні і прославляти наш заклад на найвищому рівні гідно і якісно!

Переглядів: 195 | Додав: aralina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar