11:11
Святковий концерт від учнів

До свята жінок та весни 8 березня учні нашої школи підготували концерт для вчителів. В ньому брали участь представники майже всіх класів школи.
Розпочався концерт з яскравого виступу танцювального колективу 1-Б класу. Далі на нас чекала музична сценка від учнів 3 класу, яка дуже повеселила всіх присутніх у залі.
Після цього виступу естафету знову підхватив 1-Б клас, виконуючи прекрасну пісню «Мамин день».
Не залишив байдужими глядачів і гімнастичний етюд у виконанні учениці 2-А класу Середи Валерії. А учні 6-А класу своєю мініатюрою вкотре довели, що всі жінки прекрасні. Ансамбль бандуристів «Мальва» під керівництвом Анни Михайлівни Кожурової подарував глядачам чудовий музичний номер. А продовжив момент музичної насолоди учень 6-А класу Єфремов Георгій своєю грою на фортепіано.
Музичний колектив учнів 10-11 класів виконав дві сучасні композиції під акомпанемент гітари, створюючи неймовірно душевну атмосферу у залі.
А учні 7 класу розсмішили та показали нам, як виконуються домашні завдання всією родиною, і що це дійсно перевірка на міцність сім’ї.
Завершився концерт показом танцювальних номерів від Зубрицької Валерії та Паладій Олександри; учнів 9 класу; та Руденко Діани.
Окрім того, під час кончерту вчителі мали змогу перевірити свій характер за допомогою різноманітних психологічних тестів, та навіть отримати передбачення на найближчий місяць.
Дякуємо всім учням, які брали участь у створенні цього неймовірного свята, а також їх батькам, завдяки яким таланти їх дітей не залишились непоміченими, та розвиваються, радуючи нас.
Щиро вітаємо всіх представниць прекрасної статі з першим святом весни! Бажаємо вам, завжди бути таким свіжими, ніжними, гарними і тендітними, як перші весняні квіти!

Переглядів: 185 | Додав: stepanovatatyana89 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0