20:43
Святкуємо Масляну

 

Учні і батьки нашої школи надзвичайно люблять вшановувати давні традиції українців, а тому 5 березня у школі  відбулося свято Масляної.

Масляна пройшла за усіма правилами: смачні домашні млинці із сиром, варенням і м'ясом, ігри та веселощі із млинцями. Та найголовніше, що нам вдалося поєднати святкування із благодійністю, адже у цей же день у школі було проведено благодійний ярмарок.

  

Приємно спостерігати за стараннями школярів, їхніх батьків і класних керівників! Кожен клас представив на ярмарку свою унікальну і неповторну домашню кухню, а батьки деяких класів підготували справжні млинні шедеври. Цікаво і насичено пройшов ярмарок, ми зібрали гроші, які плануємо витратити у благодійній діяльності,  у тому числі підтримаємо маленького миколаївця Патріка Жукова, якому необхідні кошти для відновлення слуху.

Радіємо, що наші учні і батьки мотивовані до активної співпраці. Сьогодні ми всі разом доклали зусиль задля примноження радості, добра і позитиву для всіх учасників нашого шкільного життя!

  

 

Переглядів: 398 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0