16:35
Тиждень натхнення

Канікулярний тиждень в нашій школі пройшов надзвичайно корисно і цікаво. Розпочався тиждень із майстер-класу з ІКТ, який провів вчитель інформатики Шепелєв М.О. У вівторок учителі української мови провели урок з чистоти мовлення (Калюжна О.В.) та розповіли про основні вимоги до правильного оформлення статті, розкривши правило «5W» (Шкрьоб В.О.). 
Під час педагогічної ради, яку готувала Анциферова Л.В. ми познайомились із досвідом колег стосовно урізноманітнення самостійної діяльності учнів. Захід мав практичну спрямованість, де вчителі мали змогу відчути себе учнями-дослідниками. 

В четверг, в рамках співпраці з ЧДУ ім. П. Могили, професор Коваль Г.В. провела тренінг для вчителів по згуртуванню колективу. Ініціатором проведення такого заходу стала Сургова С.Ю., яка є викладачем ВУЗу і матусею нашого учня з 4а класу. Тренінг пройшов у дружній атмосфері, всі зійшлися на думці, що такі заходи необхідно проводити і надалі.


Закінчився «тиждень натхнення» візитом депутата Карцева С.М., який завітав до нашої шкільної родини із солодощами. Під час круглого столу були обговорені наші спільні плани і від імені батьків та вчителів закладу ми вручили Сергію Миколайовичу подяку за постійну підтримку. 
P.s. Завтра ми отримуємо парти для 5 класів! І ми спішимо поділитися радісною новиною з батьками! 

Переглядів: 419 | Додав: aralina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar