18:37
Тренінг в рамках Всеукраїнського марафону "Активні Громадяни"

 15-16 лютого на базі Миколаївської загальноосвітньої школи № 31 проходив дводенний тренінг по написанню грантових проектів, організований директором школи № 31 Архіповою А. Є. Фасилітатором була Скиба Тетяна Юріївна – спеціаліст від Британської ради та ЧДУ ім. П. Могили. Учасниками тренінгу стали активні педагоги та учні, які зацікавлені у вирішенні соціально значущих проблем рідного міста і школи.

Тренінг був надзвичайно корисним, адже всі його учасники детально ознайомились із правилами написання соціальних проектів, дізналися як реалізувати лідерський потенціал в соціальній сфері, ознайомилися із програмою «Активні громадяни» від Британської ради в Україні. Змістовними і результативними стали вправи: «Картування громади», «Дерево проблем», «Система владних координат».

 Відкритому і надихаючому тренеру Тетяні Юріївні вдалося заохотити всіх слухачів до застосування отриманих знань і навичок під час практичної частини. Плануванню соціальних дій було приділено найбільше уваги за період дводенної роботи. У ході роботи учасники тренінгу, об'єднавшись в групи, прогнозували колективну співпрацю для вирішення проблем громади. Наприкінці заходу групи представили ідею громадського проекту із визначеними проблемами, завданнями і цілями, яка може стати реалізованим успішним проектом. 

Отже, даний тренінг допоміг вчителям і учням визначити пріоритетні завдання й способи їх вирішення, щоб втілити позитивні соціальні дії в своїх громадах, знаходити перспективні джерела фінансування проекту.

Переглядів: 453 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar