12:15
Тренінг по впровадженню СЕЕН

2-6 жовтня відбулось навчання щодо впровадження у школах системи формування м’яких навичок з використанням соціально-емоційного та етичного навчання SEE Learning, який  має на меті  змінити атмосферу в школах та ставлення учнівства до вчительства, навчання, одне до одного та до самих себе. В Харківську область приїхали 26 освітян майже з усіх областей України, серед яких була директор ЗОШ №31 Аліна Архіпова.

Тренери з Emory University (США) Brendan Ozawa-de Silva і Christa Tinari  стали  провідниками у програмі - знайомили із педагогічною моделлю, підходами, навчальними досвідами і надалі будуть  підтримувати нас в імплементації програми.

До американського досвіду команда EdCamp додала український. Модуль Anna Dovgopol про дискримінацію та її наслідки, Victoria Andrievskaya - про цінності та спектральний портрет особистості, Iryna Lytvyn - про педагога як фасилітатора та про інструментарій, Светлана Ройз  - про емпатію і самоемпатію. Також підтримували подію, - Hanna Teschner з Civil Peace Service Ukraine - GIZ ZFD , Halyna Tytysh, портал Нова Українська Школа, радниця міністерки освіти і науки Oksana Makarenko

6 жовтня до освітян-пілотників завітала міністерка освіти  і науки України Anna Novosad і особисто привітала зі стартом пілотування програми, з Днем вчительства та вручила сертифікати 26 освітянам, дотичним до впровадження інноваційного проєкту. Також Ганна Новосад зазначила:  “Дитині у школі потрібна атмосфера дружності. Я знаю про це з власного досвіду, бо в моїй школі цього було мало. Ми маємо взаємини вчителя та дитини будувати не на страху і домінуванні, а на партнерстві, усвідомленні своїх і чужих емоцій. Саме тому ми підтримуємо програму СЕЕН і сподіваємося, що з часом це стане невід'ємною частиною нашої шкільної навчальної програми”.

Пілотування програми передбачено на 5 років, і ми хочемо змінити атмосферу  в нашій школі.

Посилання на офіційну новину Міністерство освіти і науки України про старт проєкту.

Переглядів: 278 | Додав: aralina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0