12:02
Участь у проекті Усесвітній День Гідності

21 і 23 листопада у Миколаївській загальноосвітній школі 31 пройшли уроки Гідності, учасниками яких стали учні 5-А, 5-Б і 7 класів.

Розмовляючи про гідність, ми детально зупинялися на висвітленні питань про значення і значимість гідності, про необхідність керуватися почуттям власної гідності, про гідність у повсякденних діях і вчинках. На початку роботи учні уявляли світ, у якому хотіли б жити. Добре пофантазувавши, школярам вдалося зробити висновок, що ідеальний світ неможливий без гідності, поваги, взаєморозуміння, доброти, любові, а тому діти одразу прийнялися  створювати «Хмаринку смислів» до поняття гідність. Очевидним стало те, що кожен із учнів щодня здійснює гідні вчинки, про які варто пам’ятати, які необхідно примножувати і якими можна пишатися. Саме тому школярі відкрито і щиро ділилися своїми вчинками, створюючи колективну «Стрічку часу гідних вчинків». Жваве обговорення і коментування відбулося після перегляду метру від Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, а також спеціального відеозвернення Наталі Мосейчук з нагоди Дня Гідності. Наприкінці уроку учні прогнозували собі гідне майбутнє, пишучи листа і звертаючись до себе через рік.

Отже, заходи, присвячені Дню Гідності, засвідчили активність наших учнів у формуванні почуття власної гідності, продемонстрували розуміння кожним школярем необхідності здійснювати гідні вчинки, що призведе до суспільної активної взаємодії.

Переглядів: 400 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0