10:45
Участь у Всеукраїнському онлайн -діалозі для освітян України

18 травня відбувся Всеукраїнський онлайн-діалог для освітян України від Асоціації керівників шкіл, на який була запрошена директор школи Архіпова Аліна.

В перший день триденного марафону спікери говорили про виклики пандемії. Під час заходу обговорювали вміння українців гуртуватися перед будь-яким випробовуванням,  здатність адаптуватись до змін. І в той момент, коли, здається, що ніхто не бачить, чим живеш, як дається робота, нові знання, страхи та професійні виклики отримати мотиваційне, щире "Дякую" від Сергія Шкарлета, Міністра освіти і науки України, почути про позитивні зміни в освіті України від Віри Рогової, заступника Міністра освіти України, усвідомити, що серед всіх справ було визначено пріоритетом долучитися до онлайн-діалогу, по-справжньому відчути підтримку та дочетність до того, що всі освітяни палають одним захопленням - освітою України!

Дистанційна освіта, що в минулому році виглядала монстром, зараз вже не викликає такого страху і, навпаки, має привабливі аргументи на свою користь - швидко, мобильно, з будь-якої точки доступу. Головне, забезпечення кожного всім необхідним обладнанням і бажання вчитися користуватися тією силою-силенною всіляких платформ, програм, додатків тощо, а онлайн-адміністрування - це вищий пілотаж. Досвід Києва представила Олена Фіданян, директор департаменту освіти м. Києва.

Головний меседж про те, що вчительство - це не послуга, а місія від Михайла Войцехівського, директора Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Грінченка. Потужно, енергійно, емоційно, по суті!

Врегулювання трудових відносин із працівниками, що досягли пенсійного віку від практика, юрисконсульта Вікторії Соломінчук - компетентно, чітко і практично.

Управління закладом освіти під час пандемії, спільна діяльність всього колективу, ніби гвинтиків одного великого механізму з використанням Agile-менеджменту та SCRUM-технологій, здійснення м'якого менеджменту від директорки Миколаївської школи № 31 Архіпової Аліни.

Рефлексія наприкінці зустрічі і навчального року - пошук ресурсу через використання конкретних практик від практичного психолога  гімназії 107 "Введенська" Анни Бородіної

Переглянути  онлайн-діалог першого дня марафону можна за покликанням https://youtu.be/-YWIM0RPXPA

Переглядів: 59 | Додав: nikzzso31 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar