16:04
Участь в XVII Міжнародній школі-семінарі "Сучасні педагогічні технології в освіті"

Вітаємо вчительку хімії та біології Миколаївської ЗОШ №31 Тріманову Валентину Юріївну, яка бере участь у Міжнародній школі-семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті».  Захід  проводиться в Національному  технічному  університеті «Харківський політехнічний інститут». 

У програмі учасників чекають — педагогічні майстерні, майстер-класи, ділові ігри, тренінги, дискусії, демонстрації, які спрямовані на формування, розвиток і вдосконалення особистісних і професійних компетенцій педагогів. Серед новинок цього року — STEM-лабораторії від провідних менторів школи STEMCamp School, майстер-класи від представників інноваційного закладу з підготовки IT-фахівців UNIT Factory Kharkiv і освітнього проєкту «На Урок».

Тріманова В.Ю., вчитель хімії Миколаївської ЗОШ №31, пише: "Вивчали конфліктологічні компетентності викладачів засобами активного навчання, міждисциплінарний підхід у викладанні природничих дисциплін, брали участь у STEM-Experience. Видався насичений день. Сподіваюсь, завтра буде ще краще і продуктивніше!"

Щиро радіємо за Валентину Юріївну і пишаємось прагненням вдосконалювати свою професійну майстерність!

Переглядів: 246 | Додав: nikzzso31 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0