18:31
Відгуки батьків учнів, які навчаються за проектом «Інтелект України»

Доброго дня всім!!!

Я, мама учениці 2-б інтелект-класу Миколаївської ЗОШ # 31 з задоволенням приєднуюся до відгуків.

Із впевненістю можу сказати, що проект "Інтелект України" дає дійсно прекрасні результати. Програма сучасна, дуже цікава, інтегрована, різностороння, насичена, різноманітна, відповідає державним стандартам.

Для нас, батьків, головним показником є те, що наші діти з великим задоволенням ідуть до школи. Вони творчо розвинені, самостійні, ерудовані, креативні, логічно мислячі, талановиті...

І хоча програма цього проекту відрізняється від програми Нової української школи своєю складністю, але вона повністю себе виправдовує.

Можна ще дуже багато перераховувати достоїнства та переваги цього проекту, адже він того вартий.

Але зараз хочеться висловити велику подяку Адміністрації школи за реалізацію "Інтелекту України", а також нашій вчительці Блошенко Людмилі Вікторівні (можна сказати, успішному "першопрохідцю" в цьому направленні) у нашій школі. Це людина, яка повністю "живе" цим проектом (від "А" до "Я"), віддаючи свою любов, свій професіоналізм, свою неповторність нашим дітям. Низький уклін їй за це!!!

А батькам майбутніх першокласників, які ще роздумують, що обрати "Інтелект України" чи клас НУШ, з впевненістю можу порадити перший варіант - не пошкодуєте!!!

Але у кожного своя думка і свої погляди. Я висловила свої враження від проекту на основі власних спостережень і досвіду. Думаю, всі батьки нашого класу зі мною згодні!

Тетяна Кравченко


Шановні батьки! Просимо залишати відгуки в коментарях під цією заміткою! Щиро Вам вдячні! Ваша думка для нас дуже важлива!

Переглядів: 3199 | Додав: aralina | Рейтинг: 2.5/4
Всього коментарів: 8
avatar
1 groza040688 • 21:44, 09.06.2020 [Материал]
Мій син Назар закінчив другий клас за програмою «Інтелект України». Я дуже задоволена, що моя дитина навчається за цією програмою . Досить великий обсяг та складність матеріалу компенсується поданням його у формі гри та використанням аудіо та відеороликів, мультфільмів, веселих казок та пісень. Дитині цікаво вчитися, легше засвоїти матеріал. Навчальний процес зручно поставлений з добре ілюстрованими робочими зошитами, завдання-змагання «Великі Перегони» підтримують мотивацію вчитися. Звісно, навантаження досить велике, але моя дитина справляється і отримує знання з цікавістю та задоволенням.
avatar
2 irina_mirag • 08:21, 10.06.2020 [Материал]
Нашому сину Даніілу також подобаєтья вчитися за програмою "Інтелект України". Ця програма дуже насичена, але цікава та пізнавальна! Пісні та відео роблять уроки веселими. За 2 роки навчання дитина, окрім основних предметів, ненав'язливо почала пізнавати географію, хімію, літературу, логіку! Це новий та цікавий підхід як для дітей, так і для батьків!
avatar
3 loradima20119805 • 09:33, 10.06.2020 [Материал]
Доброго дня, мій син Ілля навчається за програмою "Інтелект України" два роки. Сину дуже подобається навчатися, він стільки цікавого дізнається кожен день! Це програма справді досить насичена, великий об'єм знань, але це все подається дітям дуже доступно та насамперед цікаво для них. Я сама із задоволенням пізнаю для себе щось нове, захопливе. Діти постійно роблять якісь досліди, виконують складні, але цікаві завдання. Я дуже задоволена цією програмою.
avatar
4 cigalserg • 13:48, 10.06.2020 [Материал]
Мій син Михайло 2 роки навчався за програмою "Інтелект України". Навчальний матеріал насичений, охоплює різноманітний та широкий спектр питать, іноді, на мою думку, дещо складний для другокласників. Але він викладений у настільки чіткій та логічній послідовності, з елементами гри (пісні та вірші, зокрема для вивчення таблиці множення та правил з української мови), що легко розуміється дитиною та засвоється. Багато експериментів для вивчення навколишнього середовища, логічних завдань з математики, які, без сумніву, стимулюють розвиток дитини. Син жодного разу не сказав, що не хоче йти до школи. І причина не тільки в симпатії до вчительки та друзях, а й в тому, що цікаво на уроках. Я цілком задоволена даною навчальною програмою!
avatar
5 udovikaleksandra • 18:28, 10.06.2020 [Материал]
Мій син вже два роки навчається за програмою "Інтелект України". І я цим пишаюся! Адже завдяки цій програмі моя дитина не тільки отримує об'єм необхідних знань школяра, а й всебічно розвивається, як особистість. Завдяки цій програмі діти навчаються критично мислити, розвивають свою логіку, навчаються приймати рішення, робити висновки. Тому я впевнена, що коли мій син закінчить навчання саме за цією програмою, він вийде у дорослий світ людиною, яка має цілі, знає, як досягти успіху в житті, і не боїться брати на себе відповідальність та робити помилки. Я дуже вдячна проекту "Інтелект України"!
avatar
6 doroshenkoliza • 22:06, 10.06.2020 [Материал]
Моя дочка вчитися у 2б классе..Я дуже задоволена, що моя дитина навчатися за програмою «Інтелект»
Уроки проводяться в ігровій формі. Дітям цікаво, їх легко зайняти, легко сфокусувати їх увагу. А значить, що дитина під час уроку не буде дивитися у вікно і вважати там птахів, поки вчитель пояснює нову тему. Дуже багато дітки співають. Різні дитячі пісні. І їм це дуже подобається. Дуже багато завдань з формі тестів.В « Интеллекте»  ,маса цікавих подій і приголомшливих можливостей!
Мені подобається, що моя дитина і вчиться  та
всестороннє розвивається.......

Дорошенко Татьяна
avatar
7 govten1 • 06:13, 11.06.2020 [Материал]
Проект «ІнтелектУкраїни» заохочує дітей мислити, працювати в команді, розвиватися. Вони
зростають всебічно розвиненими, не бояться висловлювати свої думки і, що
важливо, не бояться помилятися. Я вважаю, що проект «Інтелект України» дає
дітям більше, ніж просто знання з навчальних предметів. Цей проект «виховує»
дітей майбутнього – непересічних, самостійних, аналізуючи, готових творити та
відкривати нові горизонти, бачити нові перспективи. Ми з дружиною дуже раді, що
наша донька, Жовтовська Анна, навчається за проектом «Інтелект України». Ми
також дуже вдячні нашій вчительці, Блошенко Людмилі Вікторівні, яка сама «живе»
цим проектом і надихає дітей.
avatar
8 jekimin2011 • 13:42, 11.06.2020 [Материал]
Моя донька, Злата закінчила другий клас, навчаючись за програмою проекту «Інтелект України». За два роки я ні разу не пошкодувала про це! Я часто їй повторюю, що їй дуже пощастило навчатися за такою цікавою програмою і що я дуже б хотіла так навчатися в свій час!!! Дітям цікаво навчатися, вони роблять це з задоволенням, це при тому що програма досить складна і обсяг знань величезний. Але вона легко дається, бо знання не вкладають в голови, а заохочують дітей з цікавістю і захватом їх здобувати!

Минєєва Євгенія.
avatar