09:04
Воркшоп із волонтерами

15 січня на базі Миколаївської загальноосвітньої школи № 31 відбувся воркшоп із волонтерами міста «Волонтерство як засіб примноження добра і миру». Воркшоп організовано в рамках програми Агенти Волонтерства, яка сприяє розвитку волонтерства в Україні.

Проведення воркшопу ініційовано Агенткою Волонтерства м. Миколаєва Вірою Шкрьоб (учителькою української мови та літератури МЗОШ№31), Тетяною Селецькою (методистом науково-методичного центру м. Миколаєва) за підтримки Світлани Волкун (начальника відділу з гуманітарних питань та спорту адміністрації Заводського району м Миколаєва) та Аліни Архіпової (директора МЗОШ № 31).

На воркшоп були запрошені учні із 17 шкіл Заводського району м. Миколаєва. Говорити про волонтерську діяльність з учнями прийшли найкращі волонтери – Євгеній Корольков, Олена Щаслива і Денис Барашковський. Історії наших волонтерів-спікерів - це справжнє свідчення великої любові до рідного міста і його мешканців, адже вони засвідчують, що діяльність навіть однієї активної людини здатна змінювати навколишній світ на краще.

Практичний модуль воркшопу залучив учасників до розробки проекту соціально-корисної дії. Учні разом із волонтерами спланували цінні проекти, які можна реалізовувати для вирішення конкретних соціальних проблем. А наприкінці ми створювали Квіточку Добра, яка дарує радість і мир.

Позитивні відгуки, радісні обличчя, запал в очах і учасників, і спікерів воркшопу – головний результат такої доброчинної діяльності.

 

Переглядів: 422 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0