16:11
Воркшоп про волонтерство

12 березня у Миколаївській загальноосвітній школі № 31 відбувся воркшоп для класних керівників і педагогів-організаторів “Волонтерство як засіб примноження добра і миру”.

До участі у воркшопі педагогів запросили Олена Данилівна Вітковська - завідувач навчально-методичної лабораторії акмеології Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Тетяна Валентинівна Селецька - методист Науково-методичного центру управління Миколаївської міської ради, Аліна Євгеніївна Архіпова - директор МЗОШ № 31. Під час теоретично-інформаційного модулю Олена Данилівна Вітковська познайомила з історією волонтерського руху в Україні, охарактеризувавши основні законодавчі положення про волонтерську діяльність. Тетяна Валентинівна Селецька поділилася історіями про волонтерів як людей доброї волі.

Основна частина роботи воркшопу була присвячена висвітленню діяльності учнів- волонтерів. У січні на базі МЗОШ № 31 відбулося знайомство з агенткою волонтерства Вірою Шкрьоб і трьома волонтерами міста Миколаєва - Оленою Щасливою, Денисом Барашковським і Євгенієм Корольковим. Після успішного січневого воркшопу нам вдалося створити ініціативну групу школярів, яка вже двічі брала участь у благодійних ярмарках міста.

Сьогодні під час воркшопу учасники познайомились із громадською організацією Ukrainian Volunteer Service, яка розвиває волонтерство та волонтерські спільноти заради позитивних змін в Україні. Всі отримали практичний досвід, плануючи волонтерську діяльність і розробляючи проекти соціально-корисних дій. Координуванням роботи під час воркшопу займалася виховна кафедра МЗОШ № 31 - Лаура Ванічковна Зайкіна і Вікторія Сергіївна Мартинова.

Найбільше захоплює те, що сучасні педагоги відкриті до змінотворчих дій, що будуть примножувати добро. Атмосфера заходу стала надихаючою на добрі справи, що привнесуть гармонію і затишок в наше життя.

Переглядів: 750 | Додав: virochkaaa | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0