15:08
Запрошуємо на відкриття правового хабу

 Стартує Всеукраїнський тиждень права, який було започатковано відповідно до Указу Президента України від 8 грудня 2008 року №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права», і проводиться він щороку в тиждень, що включає 10 грудня – Міжнародний день прав людини 
У 2019 році відзначається 71-ша річниця Загальної декларації прав людини. Тож команда ГО Правозахисне об'єднання "Ти ж юрист" разом із адміністрацією Миколаївської ЗОШ № 31 підготували для Вас відкриття Правового хабу – Legal Hub «World of law» - ознайомлений означає озброєний, що буде працювати на території Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 31.
Відкриття заходу відбудеться 10 грудня 2019 року.
На відкритті піднімуться два основі питання, що обговорюватимуться під час панельних дискусій разом із нашими експертами:
- Державні органи та захист прав людини і громадянина - як збільшити рівень обізнаності школярів? Які проблемні питання існують на сьогодні?
- Чи потрібно взагалі школярам знати про існування Громадських організацій у сфері правозахисту? Якщо так, то яку роль вони відіграють у сфері захисту прав та свобод людини і громадянина?»
Тож ми сподіваємося, що під час роботи нашого хабу діти, вчителі та батьки отримують не тільки нові знання, а й навчаться захищати свої права та будуть знати свої обв’язки!

Переглядів: 166 | Додав: nikzzso31 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0