00:52
Засідання обласної школи класного керівника

12 грудня на базі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. N31 відбулося засідання обласної школи класного керівника на тему "Роль класного керівника у формуванні здорового способу життя всіх учасників освітнього процесу". Відкрила захід заступник директора МОІППО Трубнікова Л.В. Директор МЗОШ №31 Архіпова А.Є. презентувала систему роботи школи щодо створення здоров'язбережувального середовища. Творча  атмосфера захопила всіх учасників заходу (40 осіб). Групи працювали в трьох локаціях. Тренінг «Здоровий спосіб життя» провела психолог Нетесова К.А., створити скрайбінг «Здоровим бути престижно» запропонувала гостям ЗДВР Зайкіна Л.В.,  а педагог-організатор Мартинова В.С. розкрила технологію проведення веб-квесту «Ми за здоровий спосіб життя».  

На завершення учасники поділилися своїми враженнями  та планами щодо втілення нових ідей в своїх колективах. Всі присутні висловили слова вдячності за цікаві форми роботи, змістовний та інноваційний матеріал та створені умови для роботи.

Дякуємо за підтримку та можливість ділитись досвідом Шуляру В.І. та Вітковській О.Д. Сподіваємось і на подальшу плідну співпрацю!

Більше фотографій тут

Переглядів: 343 | Додав: aralina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0