09:38
Звіт директора

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 23 лютого 2005 року № 178 «Про затвердження примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю» 7 червня відбувся звіт директора Архіпової А.Є. про діяльність за 2017-2018 н.р.

На конференції були присутні учні, члени трудового колективу, батьківських комітетів, мешканці мікрорайону. Також був присутній почесний гість, голова РДА Заводського району Дмитрук В.М.

Під час виступу Архіпова А..Є. проаналізувала  роботу всіх  структурних підрозділів школи, зазначила на позитивних тенденціях та запропонувала  шляхи подолання виявлених проблем. Наприкінці докладу директор подякувала за результативну і змістовну роботу команді ЗОШ 31: батькам, учням, техперсоналу, педагогам і адміністрації: Анциферовій Л.В., Зайкіній Л.В., Здобніковій Ю.Ю.

Дмитрук В.М. у своєму виступі зазначив  про ґрунтовність та змістовність докладу директора,  відзначив позитивний персональний вклад Архіпової А.Є. у впровадженні стратегічної програми розвитку школи та відмітив згуртовану роботу всього колективу по вдосконаленню навчально-виховного процесу в закладі.

Під час відкритого голосування, присутні оцінили діяльність директора школи протягом 2017-2018 н.р. як задовільну і вирішили , що Архіпова заслуговує на моральне та матеріальне заохочення.

Ознайомитись з текстом докладу Архіпової А.Є. можна за посиланням або на сторінці "Публічна інформація".

 

Переглядів: 514 | Додав: aralina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar